Derneğimiz

Uluslararası Yaşama Destek Derneği  (UYDD)

Hayat güzeldir. Sevinç ve mutluluğun yanı sıra üzüntü de bizim hayatlarımızın sürekli bir parçasıdır. Hayatın bir toplum içinde ve toplumun yardımıyla daha yaşanabilir hale geldiğini, insanlık binlerce sene içinde öğrendi. Yardım tarzları değişime uğradı, genişledi ve daha profesyonel bir şekle büründü. Çünkü zor durumlarda destek vermek ve yardım kabul etmek insanın gelişiminin temelini oluşturmaktadır. Zaten başkalarının yardımı daha hayatımızın ilk dakikalarında olan doğumla başlar. Demek ki yardımlar  zor anlarımızda, günlük hayatımızda ya da farkındalık on eğitimi alarak ortaya çıkar ki bu da modern toplumların altyapısıdır.  

UYDD bireylerin yada grupların yaşamlarını iyileştirmek hedeflerine yönelik,  konseptler ve projeler geliştirmektedir. Tabi ki hayat güzel kalsın diye.

Bizim dernek çalışmalarımız hakkında bu sayfalardan genel bilgilere ulaşabilirsiniz. Facebook ve Instagram sayfamızdan ve twitter hesabımızdan UYDD´nin güncel çalışmalarından haberdar olabilirsiniz. Sorularınız varsa, ya da bizim çalışmalarımızı desteklemek isterseniz info@uydd.org.tr adresine bir e-posta gönderin. Biz dernek olarak size en kısa zamanda cevap yazarız.